Message UI (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
