Message UI (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Email address
sl: E-naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
