Message UI (8.x-1.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel
