Message UI (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Anonymous
ur: گمنام
