Message UI (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Create
et: Loo

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Contextual links
et: Kontekstipõhised lingid

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: The aliased path to this content.
et: Selle sisu teekonna alias.
