Message UI (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Create
he: יצירה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name
