Message UI (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Create
jv: Gawé

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: @type: added %title.
jv: f@type: dirambah %title.

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name

en: Contextual links
jv: Pranala kontekstual

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?
