Message UI (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
