MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Country
bs: Zemlja

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Send message
bs: Pošalji poruku
