MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Country
cs: Země

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Country code
cs: Kód země

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Tests
cs: Testy

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
