MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
