MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Country
el: Χώρα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Tests
el: Δοκιμές

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
