MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
