MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Country
jv: Negara

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Recipients
jv: Penerima

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Recipient
jv: Penerima

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Installed
jv: Dipasang

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Tests
jv: Ujian

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
