MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Tests
km: សាក​ល្បង

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
