MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Country
mn: Улс

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Send message
mn: Зурвас илгээх
