MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ
