MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
