MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Country
th: ประเทศ

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
