MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Message
am: መልእክት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Recipient
am: ተቀባይ
