MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Number
ar: رقم

en: Message
ar: الرسالة

en: Country
ar: الدولة

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Not found
ar: غير موجود

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Optional
ar: اختياري

en: Installed
ar: مثبت

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: Tests
ar: الاختبارات

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
