MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Optional
ast: Opcional

en: Installed
ast: Instaláu
