MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Country
az: Ölkə

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Recipient
az: Alıcı

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Send message
az: Mesaj göndər
