MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Message
et: Teade

en: Country
et: Riik

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Not found
et: Ei leitud

en: Recipients
et: Saajad

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Recipient
et: Adressaat

en: Optional
et: Valikuline

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Country code
et: Riigikood

en: Send message
et: Saada teade

en: Tests
et: Testid

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: This field stores a telephone number in the database.
et: Antud väli hoiab andmebaasis telefoninumbrit.

en: Link using text: @title
et: Lingi tekstiga: @title

en: Telephone link
et: Telefoni link
