MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: Country
fa: کشور

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Optional
fa: اختیاری

en: Installed
fa: نصب شده

en: Country code
fa: کد کشور

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Tests
fa: تست‌ها

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
