MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Message
fy: Berjocht

en: Required
fy: Fereaske

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Send message
fy: Berjocht ferstjoere
