MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Not found
gl: Non atopada

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Optional
gl: Opcional

en: Installed
gl: Instalado

en: Country code
gl: Código de país

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Tests
gl: Probas

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
