MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Country
hu: Ország

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Not found
hu: Nem található

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Recipient
hu: Címzett

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: API key
hu: API kulcs

en: Installed
hu: Telepített

en: Country code
hu: Országkód

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Number format
hu: Számformátum

en: Tests
hu: Tesztek

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: This field stores a telephone number in the database.
hu: Ez a mező egy telefonszámot tárol az adatbázisban.

en: Link using text: @title
hu: @title szöveget használja a hivatkozás

en: Telephone link
hu: Telefon hivatkozás
