MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
