MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Country
is: Land

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Optional
is: Valkvætt

en: Country code
is: Landnúmer

en: Send message
is: Senda skilaboð
