MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Recipient
ka: მიმღები
