MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Optional
kk: Міндетті емес
