MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Country
pl: Państwo

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Recipient
pl: Adresat

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: API key
pl: Klucz API

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Tests
pl: Testy

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: This field stores a telephone number in the database.
pl: To pole zapisuje numer telefonu w bazie danych

en: Link using text: @title
pl: Tworzenie odnośnika przy użyciu tekstu: @title

en: Telephone link
pl: Odnośnik telefoniczny
