MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Country
ru: Страна

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Not found
ru: Не найдено

en: Recipients
ru: Получатели

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Recipient
ru: Получатель

en: Optional
ru: Необязательно

en: API key
ru: API-ключ

en: Installed
ru: Установлено

en: Country code
ru: Код страны

en: Lookup
ru: Проверка

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Number format
ru: Форматы чисел

en: Tests
ru: Тесты

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала

en: This field stores a telephone number in the database.
ru: Данное поле хранит в базе данных номер телефона.

en: Link using text: @title
ru: Ссылка с использованием текста: @title

en: Telephone link
ru: Ссылка для звонка
