MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Optional
sk: Nepovinné

en: API key
sk: API kľúč

en: Installed
sk: Inštalované

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Tests
sk: Testy

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
