MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo
