MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Number
vi: Số

en: Message
vi: Thông điệp

en: Country
vi: Quốc gia

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: API key
vi: khóa API

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: Number format
vi: Chấm thập phân

en: Tests
vi: Các phép thử

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
