MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Tests
bo: ཚོད་ལྟ

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
