MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Number
cy: Rhif

en: Message
cy: Neges

en: Country
cy: Gwlad

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Optional
cy: Dewisol
