MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Country
eo: Lando

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon
