MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Country
eu: Herria

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Telephone link
eu: Telefono esteka
