MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Country
mr: देश

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Optional
mr: पर्यायी
