MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: International
ne: अन्तर्राष्ट्रिय
