MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Country
nn: Land

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Optional
nn: Valfri

en: Send message
nn: Send melding

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
