MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Country
oc: País

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Optional
oc: Facultatiu

en: API key
oc: Clau API

en: Installed
oc: Installat

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Tests
oc: Tèsts

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
