MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Optional
ps: اختياري

en: Installed
ps: لګول شوي
