MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Recipients
sq: Marrës

en: Recipient
sq: Marrës

en: Optional
sq: Me dëshirë
