MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Recipient
sr: Прималац

en: Send message
sr: Пошаљи поруку
