MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: Country
sv: Land

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Plain text
sv: Ren text

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Optional
sv: Valfritt

en: Installed
sv: Installerad

en: Country code
sv: Landskod

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: Number format
sv: Talformat

en: Tests
sv: Tester

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden

en: This field stores a telephone number in the database.
sv: Detta fält lagrar ett telefonnummer i databasen.

en: Link using text: @title
sv: Länk som använder text: @title

en: Telephone link
sv: Telefonlänk
