Meta Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Changed
hi: बदल गया

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
